Veokeskus

 

Veebisaidi avastamine

Epoe loomisel on tähis, et veebileht oleks otsingumootrites leitav õigele otsijale. Selle projekti käigus sai selllel rõhku pandud. Õiged otsingu terminin koos õige sisuga leht on hea algus aga sellel peab lisanduma ka õige tegevusel kutuvad elemendid.

Lehe ülesehtius luba kliendli kiirelt leida oma huvipärane toote kategooria ja sirvida huvi tekkitanud tooted mõne nuppule vajutusega!

 

Tooteotsing ja sirvimine

Lisaks peab olema lehel veel korralik kohapealne otsing, selle vahendi abil on võimalik leida mõne märksõna abil huvi pakkunud toode. Projektis on kastuatud vihje-javascripti, et soovitud toode oleks kergemini ära tuntav, ostu tuhinas klient saab nii enda tegevust jättkata.

Toote leht

Lehel on vajalik sisu välja toodud just selliset, et poodelja saaks tootega põhjalikult tutvuda ja see järel ostukorvi lisada. Täthis on visuaalne hirarhia mis juhib silma ostu protessile loomulikus järjekoras. Toote spesifiika, kogus ja muud atribuutid võivad klinelide ostuuda ülekoormavaks ja selle vältimiseks on järlgitud toote tüübist olenvad seadistust.

Ostukorv

Selleks, et klient saaks ülevaate enda korvist estatakse kliendile toote kohta kokkuvõtte, milles väljatoodud esemesed, kogus ja tellimuse kogusumma aitavad kliendil oma ostelemist hallata.

Kassas

Enne ostusoortiamist on klinedlil võimalust luua endale konto kuid see pole kohustuslik, poodelisega kaasev rehkandamine ei soosi lisa samme ja just see pärast valisime jätta konto registeerise valikulsek. Loeb just kinnitus ostust mis tuleb emailie !

Kinnitamine

Peale kinntuse saab emaile täiendavaid kirju postiamise ja tellimuse muutise kohta mis aitavad kliendil toote kohale toimetamisega järge pidada.